O nas

Szukając żłobka dla moich córek i odwiedzając różne placówki, kluby dziecięce, miałam wrażenie, że w każdym coś jest nie tak, czegoś brakuje. Wiele żłobków było przepełnionych, a kluby dziecięce prowadzone w przedszkolach, nie były dostosowane dla maluchów. Żłobki które odwiedzałam miały malutkie szatnie, za małe sale, a kolory które wypełniały pomieszczenia były jakieś wyblakłe, nie chciało się tam przebywać ani chwili dłużej. 

Znając potrzeby moich dzieci, chciałam znaleźć miejsce idealne, zarówno pod kątem bezpieczeństwa jak i możliwości ich rozwoju. Wtedy zrodził się pomysł na klub malucha.

Tworzymy miejsce bezpieczne, kameralne, dostosowane do potrzeb maluchów. Nasz lokal przystosowywany został zgodnie z wymogami Sanepidu, Straży pożarnej oraz wytycznymi zawartymi w ustawie z dnia 4 lutego 2011 o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz.U. z 2011 r. Nr 45, poz. 235 z późn. zm.). Żłobek został wpisany pod nr 10722/Z do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonego przez Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka. Nasz klub jest w pełni przyjazny dzieciom. Wyposażenie oraz zabawki posiadają odpowiednie atesty.

Żłobek mieści się w miejscowości Zabawa, na granicy Wieliczki w domu jednorodzinnym, z dala od ruchliwej ulicy, a zarazem z dogodnym dojazdem z każdej strony zarówno od Wieliczki, Krakowa czy Niepołomic. Od Kampusu Wielickiego dzieli nas 15 minut spacerem. Pomieszczenia klubu w których przebywają dzieci są przestronne, kolorowe i dzieciom, już od momentu wejścia, bardzo się u nas podoba :) W żłobku posiadamy dwie sale, połączone szerokim przejściem, jedna przeznaczona jest do spożywania posiłków i regeneracji poobiedniej, natomiast druga sala przeznaczona jest do ogólnorozwojowych zajęć i zabaw. Sala ta jest duża, ale bardzo przytulna, ściany pomalowane są ciepłymi kolorami a na podłodze swoje miejsce znalazł wielki dywan, po którym dzieciaki uwielbiają biegać na bosaka, jest mięciutki, a mieszczące się na nim zwierzęce motywy pobudzają dziecięcą wyobraźnię. 

Przed budynkiem mieści się niewielki plac zabaw, którego powierzchnia wyłożona jest "sztuczną trawą", dzięki czemu upadki są amortyzowne, a dziecięce ubranka mniej brudne :)

 

Zapraszamy do wizyty w naszym żłobku, jesteśmy przekonani że spodoba Wam się jak tylko przekroczycie nasz próg :) Do zobaczenia! 

Adres:

Klub Malucha Zabawa

Zabawa 17a (naprzeciw OSP w Zabawie)

32-020 Wieliczka

tel. 515 281 248

email: kontakt@klubmaluchazabawa.pl