O nas

Szukając żłobka dla moich córek i odwiedzając różne placówki, kluby dziecięce, miałam wrażenie, że w każdym coś jest nie tak, czegoś brakuje. Wiele żłobków było przepełnionych, a kluby dziecięce prowadzone w przedszkolach, nie były dostosowane dla maluchów. Żłobki które odwiedzałam miały malutkie szatnie, za małe sale, a kolory które wypełniały pomieszczenia były jakieś wyblakłe, nie chciało się tam przebywać ani chwili dłużej. 

Znając potrzeby moich dzieci, chciałam znaleźć miejsce idealne, zarówno pod kątem bezpieczeństwa jak i możliwości ich rozwoju. Wtedy zrodził się pomysł na klub malucha.

Tworzymy miejsce bezpieczne, kameralne, dostosowane do potrzeb maluchów. Nasz lokal przystosowywany został zgodnie z wymogami Sanepidu, Straży pożarnej oraz wytycznymi zawartymi w ustawie z dnia 4 lutego 2011 o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz.U. z 2011 r. Nr 45, poz. 235 z późn. zm.). Żłobek został wpisany pod nr 10722/Z do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonego przez Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka. Nasz klub jest w pełni przyjazny dzieciom. Wyposażenie oraz zabawki posiadają odpowiednie atesty.

Żłobek mieści się w domu jednorodzinnym, z dala od ruchliwej ulicy, pomieszczenia klubu w których przebywają dzieci są przestronne, kolorowe i dzieciom, już od momentu wejścia, bardzo się u nas podoba :) W żłobku posiadamy dwie sale, połączone szerokim przejściem, jedna przeznaczona jest do spożywania posiłków i regeneracji poobiedniej, natomiast druga sala przeznaczona jest do ogólnorozwojowych zajęć i zabaw. Sala ta jest duża, ale bardzo przytulna, ściany pomalowane są ciepłymi kolorami a na podłodze swoje miejsce znalazł wielki dywan, po którym dzieciaki uwielbiają biegać na bosaka, jest mięciutki, a mieszczące się na nim zwierzęce motywy pobudzają dziecięcą wyobraźnię. 

Przed budynkiem mieści się niewielki plac zabaw, którego powierzchnia wyłożona jest "sztuczną trawą", dzięki czemu upadki są amortyzowne, a dziecięce ubranka mniej brudne :)

 

Zapraszamy do wizyty w naszym żłobku, jesteśmy przekonani że spodoba Wam się jak tylko przekroczycie nasz próg :) Do zobaczenia! 

Adres:

Klub Malucha Zabawa

Zabawa 17a (naprzeciw OSP w Zabawie)

32-020 Wieliczka

tel. 515 281 248

email: kontakt@klubmaluchazabawa.pl

Aktualności:

 

26.06.2018- Wtorek

Zajęcia z dogoterapii

W najbliższy wtorek (03.07.) odebędą się zajęcia z dogoterapii. Jeśli zajęcia przypadną dzieciom do gustu, będziemy je organizować cyklicznie :)

18.06.2018- Poniedziałek

Zmiana firmy cateringowej

Od poniedziałku 18.06. catering zapewnia firma Mały Smakosz. Dzienna stawka za wyżywienie to 12,5 zł. Ceny poszczególnych posiłków znajdziecie Państwo w zakładce "cennik", a bieżące menu w dziale dla rodzica.

15.05.2018 Wtorek

Lato 2018/ Wakacje w Zabawie
Szanowi Rodzice, jeżeli Wasz żłobek nie pracuje w wakacje i szukacie miejsca dla swojego maluszka, zapraszamy do Klubu Malucha Zabawa. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy 3 pakiety. Oferta skierowana jest do rodziców dzieci w wieku od 1 do 3 lat, uczęszczających już do żłobka/ klubu malucha.
Pakiety mini: 1 tydzień w Zabawie- 400 zł
Pakiet midi: 2 tygodnie w Zabawie- 800 zł
Pakiet maxi: miesiąc (4 tygodnie) w Zabawie- 1000 zł
*wyżywienie płatne oddzielnie
Zainteresowanych prosimy o kontakt: 515 281 248, zostały jeszcze wolne miejsca na lipiec/ sierpień.

13.04.2018, Piatek

W związku ze zbliżającym się długim weekendem majowym, bardzo proszę o informację czy dzieci będą w dniach 30.04. (pn), 02.02 (śr.) oraz 04.05. (pt) w żłobku. W tych dniach najpewniej będzie dyżur, spodziewamy się niższej frekwencji. Informację o planowanej nieobecności można przekazać Paniom opiekunkom.

12.04.2018, Czwartek

Drodzy Rodzice,
w najbliższych dniach chcemy wprowadzić do naszej placówki aplikację Livekid, która to będzie służyć do komunikacji między personelem żłobka a Wami Rodzicami. Aplikacja ta została stworzona, aby ułatwić pracę personelowi a Wam dać możliwość „śledzenia” co robi Wasza pociecha podczas gdy Wy oddajecie się swoim obowiązkom. 
Aplikacja cały czas jest ulepszana, dokonywane są modyfikacje, tak aby wszystkim nam korzystało się z niej przyjemnie. Zachęcam Państwa już dziś do zaglądnięcia na stronę http://livekid.eu/ w zakładce pomoc jest krótka prezentacja, pokazująca jakie możliwości daje Wam korzystanie z livekid. Zapraszam również do grupy https://www.facebook.com/groups/152844288727219/, gdzie użytkownicy, zarówno rodzice jak i opiekunowie, dzielą się pomysłami, sugestiami, by twórcy aplikacji mogli jeszcze lepiej dopasować ją do naszych potrzeb. 
Aplikacja działa na telefonach z systemem IOS oraz Android. 
Jestem po spotkaniu z twórcą aplikacji, w najbliższych dniach zaproszę Państwa do zalogowania się po raz pierwszy do naszego nowego mobilnego dziennika! 
Miłego dnia! 
😀☀️